Etické dílny IX. A
Etické dílny IX. B
Projektový den na SŠTO v Dačicích 4. 10.
Etické dílny I. odd.
Etické dílny II. odd.
XVIII. Telčský desetiboj seniorů
Etické dílny VI. B - adaptační program
Projektový den na SŠTO v Dačicích 6. 10.

Úvod > Škola > Aktuality ze školy > 6. Zahradní slavnost

6. Zahradní slavnost

Datum konání:
20.5.2022

Tento pátek 20. května uspořádal Spolek rodičů ZŠ Hradecká oblíbenou zahradní slavnost pro všechny přátele a příznivce naší školy. Již po šesté jsme se mohli společně sejít v krásném prostředí naší školní zahrady a užít si společně nádherné prosluněné odpoledne. Jenom malých soutěžících bylo více než 250, celkově byla účast velmi pěkná. Pro všechny příchozí děti byly připraveny vědomostní a dovednostní soutěže, ukázky výcviku policejního kynologa v praxi, k dispozici byla i hasičská technika HZS Telč, střelba na terč… Každý soutěžící byl za svůj výkon odměněn, za což upřímně děkujeme všem sponzorům, jejichž štědrých darů si velmi vážíme. Na dobrovolném vstupném se podařilo vybrat velmi sympatickou částku, kterou použijeme prostřednictvím účtu Spolku rodičů opět na nákupy odměn či cen pro děti. Velmi nás těší zájem veřejnosti o tuto akci. Moc děkujeme všem třídním důvěrníkům za úsilí a čas, který Zahradní slavnosti věnovali. Dále pak všem sponzorům, kteří dělají tuto akci atraktivnější a v neposlední řadě p. Petru Svobodovi, který celou akci zorganizoval a zastřešil.