Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Lezecká stěna - Panský dvůr Telč
Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 27.05.2024
28
Provozní porada 28.05.2024
29
Školní výlet - Dobrá Voda IX.B
Beseda se spisovatelem Pavlem Čechem - IV. A a B
Lezecká stěna - Panský dvůr Telč - 29.05.2024
Den otevřených dveří pro budoucí žáky 5. a 6. ročníků - 29.05.2024
30
Školní výlet - Dobrá Voda IX.B
"Děti do bruslí" - 30.05.2024
Školní výlet - Praha VII. B
31
Sportovní den 1. stupně 31.05.2024
Školní výlet VIII. A a B
Projekt "Plavání" - 3. část - Vodní ráj Jihlava - 31.05.2024
1 2
3
Lezecká stěna - Panský dvůr Telč - 03.06.2024
Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 03.06.2023
První pomoc - VIII. A - 03.06.2024
Školní výlet - ATC Řásná - 03.06.2024 - I. A, III. B
4
Dopravní výchova IV. A - 04.06.2024
První pomoc - VIII. B - 04.06.2024
Školní výlet - Praha - IV. B
Školní výlet - Jemnice - 04.06.2024 - II. A a II. B
5
Školní výlet - Praha - 05.06.2024 - V. A, V. B
Školní výlet - ATC Řásná 05.06.2024 I. A, III. B
6
Školní výlet Dobrá Voda 06. - 07.06.2024 IX. A
Atletický čtyřboj žáků speciálních tříd 2024
Dopravní výchova IV. B - 06.06.2024
Školní výlet - Dvůr Králové nad Labem - 06.06.2024 - III. B a IV. A
Školní výlet - Počátky - 06.06.2024 - VII. A
"Volba povolání" - projekt VIII. A - 06.06.2024
"Volba povolání" - projekt VIII. B - 06.06.2024
7
Školní výlet Dobrá Voda 06. - 07.06.2024 IX. A
Školní výlet - spec. třídy - I. odd. 07.06.2024
8 9
10
Školní výlet - Třebíč - Planetárium, spec. II. odd. 10.06.2024
Plavecký výcvik 1. - 2. ročník 10.06.2024
11
Atletické závody - O Štít města Dačice 2.st. 11.06.2024
Výlet - Planeta zábavy Brno, spec. III. odd., 11.06.2024
2. odpolední hodinka pro prvňáčky 11.06.2024
12
Panský dvůr Telč III. B, 12.06.2024
Panský dvůr Telč III. A 12.06.2024
Návštěva Sdílení Telč V. A, V. B 12.06.2024
13 14
Hrátky s rodiči I. A 14.06.2024
Výlet ZOO Jihlava spec. III. odd. 14.06.2024
Lezecká stěna Panský dvůr VI. A 14.06.2024
15 16
17
Sportovní týden - IX. A, B
Plavecký výcvik - 1. - 2. ročník
Lezecká stěna - Panský dvůr - II. odd. spec
Telčské podzemí - exkurze VII. B
18
Sportovní týden - IX. A, B
Vyhodnocení projektu „Na křídlech“ - herna
Lezecká stěna - Panský dvůr IV. A
Klasifikační porada II. pol. 2023/2024
19
Sportovní týden - IX. A, B
Farma Zašovice - exkurze I. B III. A
Náboženství - výlet Kostelní Vydří
20
Sportovní týden - IX. A, B
Projektový den - II. A VII. A
21
Sportovní týden - IX. A, B
Panský dvůr II. A II. B
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Plánované akce

Plánované akce


Štítky:





















Školní výlet Praha - VIII. B

Datum konání: 31. 5. 2023

Školní výlet Praha - VIII. B

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:39

Školní výlet - Červená Lhota II. B a III. A

Datum konání: 31. 5. 2023

Školní výlet - Červená Lhota II. B a III. A

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:38

Etické dílny - speciální třídy 31. 5. 2023

Datum konání: 31. 5. 2023

Etické dílny - speciální třídy 31. 5. 2023; "Jak se chránit v nebezpečných situacích" a "Pohoda a klídek bez tabáčku"; 8:00-11:40 hodin.

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:36

2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky 2023

Datum konání: 30. 5. 2023

2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky 2023; 15:00-16:00 hodin.

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:32

Provozní porada 30. 5. 2023

Datum konání: 30. 5. 2023

Provozní porada 30. 5. 2023 od 14 hodin.

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:31

Atletický čtyřboj žáků speciálních tříd 2023

Datum konání: 30. 5. 2023

Atletický čtyřboj žáků speciálních tříd 2023.

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:30

"Cyklus 1. pomoci" - zakončení projektu VIII. B

Datum konání: 30. 5. 2023

"Cyklus 1. pomoci" - zakončení projektu VIII. B; 8:00-10:45 hodin.

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:29

"O malý štít města Dačice" - atletické závody 30. 5. 2023

Datum konání: 30. 5. 2023

"O malý štít města Dačice" - atletické závody 30. 5. 2023; 1. stupeň; 8:00-13:30 hodin.

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:26

Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 29. 5. 2023

Datum konání: 29. 5. 2023

Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 29. 5. 2023; 9:00-12:30 hodin.

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 3. 6. 2023 20:24

Zahradní slavnost 26. 5. 2023

Datum konání: 26. 5. 2023

Zahradní slavnost 26. 5. 2023

Více

Autor: Mgr. Antonín Marek Publikováno 21. 5. 2023 21:09