Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
"Kvízoování" 26.02.2024
Výroba krmítek 26.02.2024
Společná schůzka rodičů budoucích žáků 1. tříd s třídními učitelkami
27
Výstava Míly Doleželové 27.02.2024
"Slovensko" Pohodáři Pelhřimov 27.02.2024
Exkurze Brno - Anthropos a Planetárium 27.02.2024
28
"Příběhy našich sousedů" - slavnostní zakončení
29
Děti do bruslí 29.02.2024
1
Návštěva dětí z MŠ ve třídě I.B - 01.03.2024
2 3
4
Charitativní sbírka Život dětem
5
Charitativní sbírka Život dětem
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 2. 11. 2023

Kalendář akcí

Seznam událostí od 2. 11. 2023 do 15. 11. 2023


Čtvrtek

Exkurze - kovář Volevčice - 2. 11. 2023

Exkurze - kovář Volevčice - 2. 11. 2023; III. B; 8:00-13:30 hodin.

Literární exkurze do MěK Telč - VI. A - 2. 11. 2023

Literární exkurze do MěK Telč - VI. A - 2. 11. 2023; 8:55-10:45 hodin.

Pátek

Přednáška "Českoslovenští legionáři" - 3. 11. 2023

Přednáška "Českoslovenští legionáři" - 3. 11. 2023:

Úterý

Plavecký výcvik III. A, B; IV. A, B - 7. 11. 2023

Plavecký výcvik III. A, B; IV. A, B - 7. 11. 2023; 8:45-12:30 hodin.

Středa

Projekt "Příběhy našich sousedů" - 8. 11. 2023

Projekt "Příběhy našich sousedů" - 8. 11. 2023; vybraní žáci VIII. A, B; 8:30 - 9:30 hodin

Čtvrtek

Schůzka školního parlamentu 1. stupně - 9. 11. 2023

Schůzka školního parlamentu 1. stupně - 9. 11. 2023; sborovna u ateliéru; 9:40-10:00 hodin.

Pátek

"Sv. Martin" - třídní projekt - 10. 11. 2023

"Sv. Martin" - třídní projekt - 10. 11. 2023; III. B

"Za kostkou cukru" - exkurze Dačice - 11. 10. 2023

"Za kostkou cukru" - exkurze Dačice - 11. 10. 2023; III. A; 8:55-12:35 hodin.

Supervize 10. 11. 2023

Supervize 10. 11. 2023; přístavba ZŠ; 14:00-16:00 hodin

Pondělí

Setkání Pracovní skupiny pro matematickou gramotnost - 13. 11. 2023

Setkání Pracovní skupiny pro matematickou gramotnost - 13. 11. 2023; herna; od 15:00 hodin

Úterý

Plavecký výcvik III. A, B; IV. A, B - 14. 11. 2023

Plavecký výcvik III. A, B; IV. A, B - 14. 11. 2023; 8:45-12:30 hodin - poslední lekce

Klasifikační porada za 1. čtvrtletí 2023/24

Klasifikační porada za 1. čtvrtletí 2023/24; od 14:00 hodin.

Středa

Etické dílny 15. 11. 2023

Etické dílny 15. 11. 2023 - speciální třídy: