Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Lezecká stěna - Panský dvůr Telč
Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 27.05.2024
28
Provozní porada 28.05.2024
29
Školní výlet - Dobrá Voda IX.B
Beseda se spisovatelem Pavlem Čechem - IV. A a B
Lezecká stěna - Panský dvůr Telč - 29.05.2024
Den otevřených dveří pro budoucí žáky 5. a 6. ročníků - 29.05.2024
30
Školní výlet - Dobrá Voda IX.B
"Děti do bruslí" - 30.05.2024
Školní výlet - Praha VII. B
31
Sportovní den 1. stupně 31.05.2024
Školní výlet VIII. A a B
Projekt "Plavání" - 3. část - Vodní ráj Jihlava - 31.05.2024
1 2
3
Lezecká stěna - Panský dvůr Telč - 03.06.2024
Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 03.06.2023
První pomoc - VIII. A - 03.06.2024
Školní výlet - ATC Řásná - 03.06.2024 - I. A, III. B
4
Dopravní výchova IV. A - 04.06.2024
První pomoc - VIII. B - 04.06.2024
Školní výlet - Praha - IV. B
Školní výlet - Jemnice - 04.06.2024 - II. A a II. B
5
Školní výlet - Praha - 05.06.2024 - V. A, V. B
Školní výlet - ATC Řásná 05.06.2024 I. A, III. B
6
Školní výlet Dobrá Voda 06. - 07.06.2024 IX. A
Atletický čtyřboj žáků speciálních tříd 2024
Dopravní výchova IV. B - 06.06.2024
Školní výlet - Dvůr Králové nad Labem - 06.06.2024 - III. B a IV. A
Školní výlet - Počátky - 06.06.2024 - VII. A
"Volba povolání" - projekt VIII. A - 06.06.2024
"Volba povolání" - projekt VIII. B - 06.06.2024
7
Školní výlet Dobrá Voda 06. - 07.06.2024 IX. A
Školní výlet - spec. třídy - I. odd. 07.06.2024
8 9
10
Školní výlet - Třebíč - Planetárium, spec. II. odd. 10.06.2024
Plavecký výcvik 1. - 2. ročník 10.06.2024
11
Atletické závody - O Štít města Dačice 2.st. 11.06.2024
Výlet - Planeta zábavy Brno, spec. III. odd., 11.06.2024
2. odpolední hodinka pro prvňáčky 11.06.2024
12
Panský dvůr Telč III. B, 12.06.2024
Panský dvůr Telč III. A 12.06.2024
Návštěva Sdílení Telč V. A, V. B 12.06.2024
13 14
Hrátky s rodiči I. A 14.06.2024
Výlet ZOO Jihlava spec. III. odd. 14.06.2024
Lezecká stěna Panský dvůr VI. A 14.06.2024
15 16
17
Sportovní týden - IX. A, B
Plavecký výcvik - 1. - 2. ročník
Lezecká stěna - Panský dvůr - II. odd. spec
Telčské podzemí - exkurze VII. B
18
Sportovní týden - IX. A, B
Vyhodnocení projektu „Na křídlech“ - herna
Lezecká stěna - Panský dvůr IV. A
Klasifikační porada II. pol. 2023/2024
19
Sportovní týden - IX. A, B
Farma Zašovice - exkurze I. B III. A
Náboženství - výlet Kostelní Vydří
20
Sportovní týden - IX. A, B
Projektový den - II. A VII. A
21
Sportovní týden - IX. A, B
Panský dvůr II. A II. B
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 25. 5. 2023

Kalendář akcí

Seznam událostí od 25. 5. 2023 do 7. 6. 2023


Čtvrtek

"Předsudky" - etické dílny VIII. A 25. 5. 2023

"Předsudky" - etické dílny VIII. A 25. 5. 2023; 8:00-9:40 hodin.

"Předsudky" - etické dílny VIII. B 25. 5. 2023

"Předsudky" - etické dílny VIII. B 25. 5. 2023; 10:00-11:40 hodin.

Focení tříd 2023

Focení tříd 2023; od 8:00 hodin.

Pátek

"Mám chytré tělo" 1.-3. ročník 26. 5. 2023

"Mám chytré tělo" - fyzikálně, přírodopisně preventivní program; 1.-3. ročník 26. 5. 2023; od 8:55 hodin.

"Mám chytré tělo" 4.-6. ročník 26. 5. 2023;

"Mám chytré tělo" - fyzikálně, přírodopisně preventivní program; 4.-6. ročník 26. 5. 2023; od 10:30 hodin.

"Mám chytré tělo" 7.-9. ročník 26. 5. 2023;

"Mám chytré tělo" - fyzikálně, přírodopisně preventivní program; 7.-9. ročník 26. 5. 2023; od 12:00 hodin.

Zahradní slavnost 26. 5. 2023

Zahradní slavnost 26. 5. 2023

Pondělí

Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 29. 5. 2023

Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 29. 5. 2023; 9:00-12:30 hodin.

Úterý

"O malý štít města Dačice" - atletické závody 30. 5. 2023

"O malý štít města Dačice" - atletické závody 30. 5. 2023; 1. stupeň; 8:00-13:30 hodin.

"Cyklus 1. pomoci" - zakončení projektu VIII. B

"Cyklus 1. pomoci" - zakončení projektu VIII. B; 8:00-10:45 hodin.

Atletický čtyřboj žáků speciálních tříd 2023

Atletický čtyřboj žáků speciálních tříd 2023.

Provozní porada 30. 5. 2023

Provozní porada 30. 5. 2023 od 14 hodin.

2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky 2023

2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky 2023; 15:00-16:00 hodin.

Středa

Etické dílny - speciální třídy 31. 5. 2023

Etické dílny - speciální třídy 31. 5. 2023; "Jak se chránit v nebezpečných situacích" a "Pohoda a klídek bez tabáčku"; 8:00-11:40 hodin.

Školní výlet - Červená Lhota II. B a III. A

Školní výlet - Červená Lhota II. B a III. A

Školní výlet Praha - VIII. B

Školní výlet Praha - VIII. B

Čtvrtek

Sportovní den 1. stupně 1. 6. 2023

Sportovní den 1. stupně 1. 6. 2023; 8:00-12:00 hodin.

Školní výlet Dobrá Voda VIII. A

Datum: 1. 6. 2023 - 2. 6. 2023

Školní výlet Dobrá Voda VIII. A

Pátek

Školní výlet Dobrá Voda VIII. A

Datum: 1. 6. 2023 - 2. 6. 2023

Školní výlet Dobrá Voda VIII. A

Pondělí

Školní výlet - Zvolenovice IV. A

Datum: 5. 6. 2023 - 7. 6. 2023

Školní výlet - Zvolenovice IV. A

Školní výlet - Jihlava VI. A

Školní výlet - Jihlava VI. A

Úterý

Školní výlet - Zvolenovice IV. A

Datum: 5. 6. 2023 - 7. 6. 2023

Školní výlet - Zvolenovice IV. A

"O štít města Dačice" - atletické závody 2023

"O štít města Dačice" - atletické závody 2023; vybraní žáci 2. stupně; 8:00-13:30 hodin.

Středa

Školní výlet - Zvolenovice IV. A

Datum: 5. 6. 2023 - 7. 6. 2023

Školní výlet - Zvolenovice IV. A

Náhradní termín fotografování 7. 6. 2023

Náhradní termín fotografování 7. 6. 2023; III. B; IX. A a IX. B

Školní výlet - Slavonice IV. B

Školní výlet - Slavonice IV. B