Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Letní prázdniny 2023
29
Letní prázdniny 2023
30
Letní prázdniny 2023
31
Letní prázdniny 2023
1
Letní prázdniny 2023
2
Letní prázdniny 2023
3
Letní prázdniny 2023
4
Slavnostní vítání prvňáčků na zámku
Výuka v pondělí 4. září 2023
5
Výuka v úterý 5. září 2023
6
Fotografování 1. tříd 6. 9. 2023
7 8 9 10
11 12
Etické dílny V. A 12. 9. 2023
Plavecký výcvik III. A, B; IV. A, B 12. 9. 2023
13 14
Etické dílny V. B 14. 9. 2023
15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 23. 5. 2023

Kalendář akcí

Seznam událostí od 23. 5. 2023 do 5. 6. 2023


Úterý

"Školní fórum"

"Školní fórum" - setkání na MÚ Telč od 9:00 hodin.

"Ride Wheel" - sportovní show biketrialu 1. stupeň

"Ride Wheel" - sportovní show biketrialu 23. 5. 2023; první stupeň 8:55-10:45 hodin.

"Ride Wheel" - sportovní show biketrialu 2. stupeň

"Ride Wheel" - sportovní show biketrialu 23. 5. 2023; druhý stupeň 10:55-11:40 hodin.

Nácvik AKADEMIE 2023 - 23. 5. 2023

Nácvik AKADEMIE 2023 - 23. 5. 2023; druhý stupeň; 8:00-10:00 hodin.

1. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky 23. 5. 2023

1. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky 23. 5. 2023; od 15:00 hodin.

Středa

Nácvik AKADEMIE 2023 - 24. 5. 2023

Nácvik AKADEMIE 2023 - 23. 5. 2023; první stupeň; 8:00-10:00 hodin.

Volejbalový turnaj 24. 5. 2023

Volejbalový turnaj 24. 5. 2023 v hale ZŠ Telč, Hradecká; vybraní žáci; 10:00-13:00 hodin.

Čtvrtek

"Předsudky" - etické dílny VIII. A 25. 5. 2023

"Předsudky" - etické dílny VIII. A 25. 5. 2023; 8:00-9:40 hodin.

"Předsudky" - etické dílny VIII. B 25. 5. 2023

"Předsudky" - etické dílny VIII. B 25. 5. 2023; 10:00-11:40 hodin.

Focení tříd 2023

Focení tříd 2023; od 8:00 hodin.

Pátek

"Mám chytré tělo" 1.-3. ročník 26. 5. 2023

"Mám chytré tělo" - fyzikálně, přírodopisně preventivní program; 1.-3. ročník 26. 5. 2023; od 8:55 hodin.

"Mám chytré tělo" 4.-6. ročník 26. 5. 2023;

"Mám chytré tělo" - fyzikálně, přírodopisně preventivní program; 4.-6. ročník 26. 5. 2023; od 10:30 hodin.

"Mám chytré tělo" 7.-9. ročník 26. 5. 2023;

"Mám chytré tělo" - fyzikálně, přírodopisně preventivní program; 7.-9. ročník 26. 5. 2023; od 12:00 hodin.

Zahradní slavnost 26. 5. 2023

Zahradní slavnost 26. 5. 2023

Pondělí

Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 29. 5. 2023

Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 29. 5. 2023; 9:00-12:30 hodin.

Úterý

"O malý štít města Dačice" - atletické závody 30. 5. 2023

"O malý štít města Dačice" - atletické závody 30. 5. 2023; 1. stupeň; 8:00-13:30 hodin.

"Cyklus 1. pomoci" - zakončení projektu VIII. B

"Cyklus 1. pomoci" - zakončení projektu VIII. B; 8:00-10:45 hodin.

Atletický čtyřboj žáků speciálních tříd 2023

Atletický čtyřboj žáků speciálních tříd 2023.

Provozní porada 30. 5. 2023

Provozní porada 30. 5. 2023 od 14 hodin.

2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky 2023

2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky 2023; 15:00-16:00 hodin.

Středa

Etické dílny - speciální třídy 31. 5. 2023

Etické dílny - speciální třídy 31. 5. 2023; "Jak se chránit v nebezpečných situacích" a "Pohoda a klídek bez tabáčku"; 8:00-11:40 hodin.

Školní výlet - Červená Lhota II. B a III. A

Školní výlet - Červená Lhota II. B a III. A

Školní výlet Praha - VIII. B

Školní výlet Praha - VIII. B

Čtvrtek

Sportovní den 1. stupně 1. 6. 2023

Sportovní den 1. stupně 1. 6. 2023; 8:00-12:00 hodin.

Školní výlet Dobrá Voda VIII. A

Datum: 1. 6. 2023 - 2. 6. 2023

Školní výlet Dobrá Voda VIII. A

Pátek

Školní výlet Dobrá Voda VIII. A

Datum: 1. 6. 2023 - 2. 6. 2023

Školní výlet Dobrá Voda VIII. A

Pondělí

Školní výlet - Zvolenovice IV. A

Datum: 5. 6. 2023 - 7. 6. 2023

Školní výlet - Zvolenovice IV. A

Školní výlet - Jihlava VI. A

Školní výlet - Jihlava VI. A