Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 30. 5. 2022

Kalendář akcí

Seznam událostí od 30. 5. 2022 do 12. 6. 2022


Pondělí

Beseda se starostou města Telče - VII. A

Beseda se starostou města Telče panem Vladimírem Brtníkem - VII. A; 11:50-12:35 hodin.

Exkurze - ZOO Jihlava - soutěž "KDYBY RYBY"

Exkurze - ZOO Jihlava - soutěž "KDYBY RYBY" - I. B

Testování znalostí žáků V. A

Testování znalostí žáků V. A - učebna INF 10:55-12:45 hodin.

Testování znalostí žáků V. B

Testování znalostí žáků V. B - učebna INF 8:55-10:45 hodin.

Vyhlášení celoškolního projektu "VESMÍR"

Vyhlášení celoškolního projektu "VESMÍR" - herna od 8:00 hodin

Zastávka Telč - preventivní program - IX. B

Zastávka Telč - preventivní program - IX. B; 11:00-13:00 hodin

Úterý

Atletické závody Dačice - "Malý štít"

Atletické závody Dačice - "Malý štít" - 1. stupeň (vybraní žáci); 8:00-13:00 hodin.

Provozní porada

Provozní porada od 14:00 hodin.

Seminář "Syndrom vyhoření"

Seminář "Syndrom vyhoření" - Mikroregion Telčsko - herna, 15:00-17:30 hodin.

Setkání s rodilým mluvčím

Setkání s rodilým mluvčím - 2. stupeň; 8:00-11:40 hodin.

Středa

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik V. A a V. B; 9:00-12:30 hodin.

Čtvrtek

Beseda se starostou města Telče - VIII. A

Beseda se starostou města Telče panem Brtníkem - VIII. A; 12:45-13:30 hodin.

Dopravní hřiště - BESIP - IV. A

Dopravní hřiště - BESIP - IV. A; 10:00-11:30 hodin.

Dopravní hřiště - BESIP - IV. B

Dopravní hřiště - BESIP - IV. B; 8:30-10:00 hodin.

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik I. A, I. B a II. A, II. B; 9:00-12:30 hodin.

"Přátelské vztahy" - etické dílny VIII. A

"Přátelské vztahy" - etické dílny - primární prevence VIII. A; 8:00-10:00 hodin.

"Přátelské vztahy" - etické dílny VIII. B

Přátelské vztahy" - etické dílny - primární prevence VIII. B; 10:00-12:00 hodin.

Školní výlet VII. B

Školní výlet VII. B, Slavonice, Dačice.

Pátek

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. A

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. A - primární prevence; 8:00-10:00 hodin.

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. B

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. B - primární prevence; 10:00-12:00 hodin.

Setkání s rodilým mluvčím - 1. stupeň

Setkání s rodilým mluvčím - 1. stupeň; 8:00-11:40 hodin.

Školní výlet IV. A a IV. B

Školní výlet IV. A a IV. B - Moravský kras; 7:15-18:00 hodin.

Pondělí

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Školní výlet VIII. B

Školní výlet VIII. B - okolí Telče, školní zahrada, přespání ve sportovní hale.

Úterý

Beseda se spisovatelkou - II. A, II. B

Beseda se spisovatelkou paní Šrámkovou - II. A, II. B; od 10:30 hodin.

Exkurze do CHKO a BR Pálava

Exkurze do CHKO a BR Pálava, V. A, V. B; 7:00-19:00 hodin.

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Školní výlet IX. B

Školní výlet IX. B, Jihlava; 8:00-17:00 hod.

Středa

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Čtvrtek

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov