Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Beseda se starostou města Telče - VII. A
Exkurze - ZOO Jihlava - soutěž "KDYBY RYBY"
Testování znalostí žáků V. A
Testování znalostí žáků V. B
Vyhlášení celoškolního projektu "VESMÍR"
Zastávka Telč - preventivní program - IX. B
31
Atletické závody Dačice - "Malý štít"
Provozní porada
Seminář "Syndrom vyhoření"
Seminář "Syndrom vyhoření – může se dotknout i vás?"
Setkání s rodilým mluvčím
1
Plavecký výcvik
2
Beseda se starostou města Telče - VIII. A
Dopravní hřiště - BESIP - IV. A
Dopravní hřiště - BESIP - IV. B
Plavecký výcvik
"Přátelské vztahy" - etické dílny VIII. A
"Přátelské vztahy" - etické dílny VIII. B
Školní výlet VII. B
3
"Mentální bludiště" - etické dílny IX. A
"Mentální bludiště" - etické dílny IX. B
Setkání s rodilým mluvčím - 1. stupeň
Školní výlet IV. A a IV. B
4 5
6
Školní výlet I. B, III. A a III. B
Školní výlet VIII. B
7
Beseda se spisovatelkou - II. A, II. B
Exkurze do CHKO a BR Pálava
Školní výlet I. B, III. A a III. B
Školní výlet IX. B
8
Školní výlet I. B, III. A a III. B
9
Školní výlet I. B, III. A a III. B
10
Zápis ukrajinských dětí do 1. ročníku
11 12
13 14
Provozní porada
Školní výlet II. A, II. B
Školní výlet V. A, V. B
Školní výlet VIII. A
Volejbalový zápas IX. A versus IX. B
15
2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky
Atletické závody 2. stupně
Plavecký výcvik
16
Plavecký výcvik
17
Uzavření klasifikace a absence
18 19
20
Dětská pouť do Kostelního Vydří
Sportovní týden 9. ročníků
21
Klasifikační porada za 2. pololetí
Sportovní týden 9. ročníků
22
Plavecký výcvik
"Školní řád" - seminář
Sportovní den 2. stupně
Sportovní týden 9. ročníků
23
Plavecký výcvik
Přespání ve škole II. A a II. B
Sportovní týden 9. ročníků
24
Sportovní týden 9. ročníků
25 26
27 28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 27. 5. 2022

Kalendář akcí

Seznam událostí od 27. 5. 2022 do 9. 6. 2022


Pátek

Pedagogická praxe - školní družina

Datum: 23. 5. 2022 - 27. 5. 2022

Pedagogická praxe ve školní družině. Drgová T., Dvorská T., Truhlářová E.

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik V. A a V. B; 9:00-12:30 hod.

Rozhlasové vysílání

Rozhlasové vysílání k "80. výročí atentátu na Reinharda Heydricha" - žáci IX. A v 8:00 hodin

Zastávka Telč - preventivní program - IX. A

Zastávka Telč - preventivní program - IX. A; 11:00-13:00 hod.

Pondělí

Beseda se starostou města Telče - VII. A

Beseda se starostou města Telče panem Vladimírem Brtníkem - VII. A; 11:50-12:35 hodin.

Exkurze - ZOO Jihlava - soutěž "KDYBY RYBY"

Exkurze - ZOO Jihlava - soutěž "KDYBY RYBY" - I. B

Testování znalostí žáků V. A

Testování znalostí žáků V. A - učebna INF 10:55-12:45 hodin.

Testování znalostí žáků V. B

Testování znalostí žáků V. B - učebna INF 8:55-10:45 hodin.

Vyhlášení celoškolního projektu "VESMÍR"

Vyhlášení celoškolního projektu "VESMÍR" - herna od 8:00 hodin

Zastávka Telč - preventivní program - IX. B

Zastávka Telč - preventivní program - IX. B; 11:00-13:00 hodin

Úterý

Atletické závody Dačice - "Malý štít"

Atletické závody Dačice - "Malý štít" - 1. stupeň (vybraní žáci); 8:00-13:00 hodin.

Provozní porada

Provozní porada od 14:00 hodin.

Seminář "Syndrom vyhoření"

Seminář "Syndrom vyhoření" - Mikroregion Telčsko - herna, 15:00-17:30 hodin.

Setkání s rodilým mluvčím

Setkání s rodilým mluvčím - 2. stupeň; 8:00-11:40 hodin.

Středa

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik V. A a V. B; 9:00-12:30 hodin.

Čtvrtek

Beseda se starostou města Telče - VIII. A

Beseda se starostou města Telče panem Brtníkem - VIII. A; 12:45-13:30 hodin.

Dopravní hřiště - BESIP - IV. A

Dopravní hřiště - BESIP - IV. A; 10:00-11:30 hodin.

Dopravní hřiště - BESIP - IV. B

Dopravní hřiště - BESIP - IV. B; 8:30-10:00 hodin.

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik I. A, I. B a II. A, II. B; 9:00-12:30 hodin.

"Přátelské vztahy" - etické dílny VIII. A

"Přátelské vztahy" - etické dílny - primární prevence VIII. A; 8:00-10:00 hodin.

"Přátelské vztahy" - etické dílny VIII. B

Přátelské vztahy" - etické dílny - primární prevence VIII. B; 10:00-12:00 hodin.

Školní výlet VII. B

Školní výlet VII. B, Slavonice, Dačice.

Pátek

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. A

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. A - primární prevence; 8:00-10:00 hodin.

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. B

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. B - primární prevence; 10:00-12:00 hodin.

Setkání s rodilým mluvčím - 1. stupeň

Setkání s rodilým mluvčím - 1. stupeň; 8:00-11:40 hodin.

Školní výlet IV. A a IV. B

Školní výlet IV. A a IV. B - Moravský kras; 7:15-18:00 hodin.

Pondělí

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Školní výlet VIII. B

Školní výlet VIII. B - okolí Telče, školní zahrada, přespání ve sportovní hale.

Úterý

Beseda se spisovatelkou - II. A, II. B

Beseda se spisovatelkou paní Šrámkovou - II. A, II. B; od 10:30 hodin.

Exkurze do CHKO a BR Pálava

Exkurze do CHKO a BR Pálava, V. A, V. B; 7:00-19:00 hodin.

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Školní výlet IX. B

Školní výlet IX. B, Jihlava; 8:00-17:00 hod.

Středa

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Čtvrtek

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov