Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20
Focení tříd 2024
Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 20.05.2024
Rodilý mluvčí ve výuce AJ - 20.05.2024
21
"Pipi dlouhá punčocha" - divadelní představení - 21.05.2024
"O malý štít města Dačice" - atletické závody - 21.05.2024
22 23
"Děti do bruslí" - 23.05.2024
1. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky - 23.05.2024
24
Školní výlet - Westernové městečko - 24.05.2024
Hrátky s rodiči - společný projekt I. A - 24.05.2024
Projekt "Plavání" - 2. část - Vodní ráj Jihlava - 24.05.2024
8. zahradní slavnost - 24.05.2024
25 26
27
Lezecká stěna - Panský dvůr Telč
Plavecký výcvik 1. a 2. ročník 27.05.2024
28
Provozní porada 28.05.2024
29
Školní výlet - Dobrá Voda IX.B
Beseda se spisovatelem Pavlem Čechem - IV. A a B
Lezecká stěna - Panský dvůr Telč - 29.05.2024
Den otevřených dveří pro budoucí žáky 5. a 6. ročníků - 29.05.2024
30
Školní výlet - Dobrá Voda IX.B
"Děti do bruslí" - 30.05.2024
Školní výlet - Praha VII. B
31
Sportovní den 1. stupně 31.05.2024
Školní výlet VIII. A a B
Projekt "Plavání" - 3. část - Vodní ráj Jihlava - 31.05.2024
1 2
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Informace ze školy > NEJLEPŠÍ SBĚRAČI ŠKOLY

NEJLEPŠÍ SBĚRAČI ŠKOLY



Datum konání:
30.6.2022

Ve čtvrtek 30.6.2022 proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších sběračů školy za školní rok 2021/2022. Žáci sbírali PET víčka, kaštany, šípek, pomerančovou kůru a starý papír. Nejlepší sběrači školy získali diplom, balíček s odměnou a peněžní poukázku.

KAŠTANY

1. m        Koukal Matyáš,I.B                          55 kg

2. m        Přibyl Denis,II.A                              50 kg

3. m        Semančíková Simona, VI.B          37,8 kg

 

VÍČKA

1. m        Anderlová Tereza ,III.B                 290 kg

2. m        Šmachová Eliška, III.B                   34 kg

3. m        Kloiber Viktor, III.B                        28 kg

 

ŠÍPEK

1. m        Kadlecová Šárka, II.A                     8,85 kg

2. m        Svoboda René, IV.B                       6,4 kg

3. m        Dvořák František, I.A                     1,65 kg

       

POMERANČOVÁ KŮRA

1. m        Anderlová Tereza, III.B                 14 kg

2. m        Lupač Ondřej, VI.A                         9,9 kg

3. m        Křížová Kateřina, IV.A                   6,8 kg

 

PAPÍR

1. m        Přibyl Denis, II.A                             1466 kg

2. m        Rod Jakub, III.B                               1123 kg

3. m        Svobodová Amálie, VI.A               1000 kg

4. m        Šindelář Dominik, VIII.B               807 kg

5. m        Jahodová Karolína, VII.A              562 kg

Nejaktivnější třídou ve sběru se stala třída III.B paní učitelky S. Frydrýškové.

V celorepublikové soutěži jsme získali 8. místo z 52 škol.

 

Všem výhercům gratulujeme.