Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
Vánoční prázdniny 2022
27
Vánoční prázdniny 2022
28
Vánoční prázdniny 2022
29
Vánoční prázdniny 2022
30
Vánoční prázdniny 2022
31
Vánoční prázdniny 2022
1
Státní svátek - Den obnovy samostatného českého státu, 30. výročí
Vánoční prázdniny 2022
2
Vánoční prázdniny 2022
3 4 5 6 7 8
9
Kontrolní den 9. 1. 2023
10
2. společná schůzka s rodiči 10. 1. 2023
11 12
Děti do bruslí 12. 1. 2023
13 14 15
16
Kontrola žákovských knížek - 16.01.2023
Kontrolní den 16. 1. 2023
17
Provozní porada 17.01.2023
18
Basketbalový turnaj 18.01.2023
Kontrola žákovských knížek - 18.01.2023
Šablony OP JAK - informační schůzka 18.01.2023
19
Děti do bruslí 19.01.2023
20
Uzavření klasifikace a absence za 1. pol. 2022-23
21 22
23
Divadelní představení HD Jihlava 23. 1. 2023
Kontrolní den 23. 1. 2023
24
Klasifikační porada za 1. pololetí 2022-23
25
Okresní kolo matematické olympiády 25. 1. 2023
26
Děti do bruslí 26. 1. 2023
27
Florbalový kemp 27. 1. 2023
28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Informace ze školy > NEJLEPŠÍ SBĚRAČI ŠKOLY

NEJLEPŠÍ SBĚRAČI ŠKOLY



Datum konání:
30.6.2022

Ve čtvrtek 30.6.2022 proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších sběračů školy za školní rok 2021/2022. Žáci sbírali PET víčka, kaštany, šípek, pomerančovou kůru a starý papír. Nejlepší sběrači školy získali diplom, balíček s odměnou a peněžní poukázku.

KAŠTANY

1. m        Koukal Matyáš,I.B                          55 kg

2. m        Přibyl Denis,II.A                              50 kg

3. m        Semančíková Simona, VI.B          37,8 kg

 

VÍČKA

1. m        Anderlová Tereza ,III.B                 290 kg

2. m        Šmachová Eliška, III.B                   34 kg

3. m        Kloiber Viktor, III.B                        28 kg

 

ŠÍPEK

1. m        Kadlecová Šárka, II.A                     8,85 kg

2. m        Svoboda René, IV.B                       6,4 kg

3. m        Dvořák František, I.A                     1,65 kg

       

POMERANČOVÁ KŮRA

1. m        Anderlová Tereza, III.B                 14 kg

2. m        Lupač Ondřej, VI.A                         9,9 kg

3. m        Křížová Kateřina, IV.A                   6,8 kg

 

PAPÍR

1. m        Přibyl Denis, II.A                             1466 kg

2. m        Rod Jakub, III.B                               1123 kg

3. m        Svobodová Amálie, VI.A               1000 kg

4. m        Šindelář Dominik, VIII.B               807 kg

5. m        Jahodová Karolína, VII.A              562 kg

Nejaktivnější třídou ve sběru se stala třída III.B paní učitelky S. Frydrýškové.

V celorepublikové soutěži jsme získali 8. místo z 52 škol.

 

Všem výhercům gratulujeme.