Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6
Plavecký výcvik
7
Fotografování 1. tříd
Horácké divadlo Jihlava
8 9 10 11
12
Návštěva výstavy radnice MÚ Telč, ZUŠ
13
Etické dílny I. A
Etické dílny I. B
Plavecký výcvik III. A, B; IV. A, B
Provozní porada 13. 9. 2022
14
Etické dílny II. A
Etické dílny II. B
15
Etické dílny III. A
Etické dílny III. B
16 17 18
19 20
Etické dílny V. A
Etické dílny V. B
Plavecký výcvik III. A, B; IV. A, B
21
Etické dílny IV. A
Etické dílny IV. B
22
Beseda se spisovatelkou - III. A, III. B
Exkurze do Liebenau
23
Nejzdatnější prvňáček
Zkrácená výuka 1. - 3. ročník
Zkrácená výuka 4. - 6. ročník
Zkrácená výuka 7. - 9. ročník
24 25
26
Sběr starého papíru
27
1. třídní společná třídní schůzka
Etické dílny VII. A
Etické dílny VII. B
Provozní porada 27. září
Sběr starého papíru
28
Státní svátek - Den české státnosti
29
Adopce zvířátek - IV. B
Etické dílny VIII. A
Etické dílny VIII. B
Vyhlášení výsledků "O nezdatnějšího prvňáčka"
30
Školní víceboj 2022
1 2
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 2. 6. 2022

Kalendář akcí

Seznam událostí od 2. 6. 2022 do 15. 6. 2022


Čtvrtek

Beseda se starostou města Telče - VIII. A

Beseda se starostou města Telče panem Brtníkem - VIII. A; 12:45-13:30 hodin.

Dopravní hřiště - BESIP - IV. A

Dopravní hřiště - BESIP - IV. A; 10:00-11:30 hodin.

Dopravní hřiště - BESIP - IV. B

Dopravní hřiště - BESIP - IV. B; 8:30-10:00 hodin.

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik I. A, I. B a II. A, II. B; 9:00-12:30 hodin.

"Přátelské vztahy" - etické dílny VIII. A

"Přátelské vztahy" - etické dílny - primární prevence VIII. A; 8:00-10:00 hodin.

"Přátelské vztahy" - etické dílny VIII. B

Přátelské vztahy" - etické dílny - primární prevence VIII. B; 10:00-12:00 hodin.

Školní výlet VII. B

Školní výlet VII. B, Slavonice, Dačice.

Pátek

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. A

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. A - primární prevence; 8:00-10:00 hodin.

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. B

"Mentální bludiště" - etické dílny IX. B - primární prevence; 10:00-12:00 hodin.

Setkání s rodilým mluvčím - 1. stupeň

Setkání s rodilým mluvčím - 1. stupeň; 8:00-11:40 hodin.

Školní výlet IV. A a IV. B

Školní výlet IV. A a IV. B - Moravský kras; 7:15-18:00 hodin.

Pondělí

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Školní výlet VIII. B

Školní výlet VIII. B - okolí Telče, školní zahrada, přespání ve sportovní hale.

Úterý

Beseda se spisovatelkou - II. A, II. B

Beseda se spisovatelkou paní Šrámkovou - II. A, II. B; od 10:30 hodin.

Exkurze do CHKO a BR Pálava

Exkurze do CHKO a BR Pálava, V. A, V. B; 7:00-19:00 hodin.

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Školní výlet IX. B

Školní výlet IX. B, Jihlava; 8:00-17:00 hod.

Středa

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Čtvrtek

Školní výlet I. B, III. A a III. B

Datum: 6. 6. 2022 - 9. 6. 2022

Školní výlet I. B, III. A a III. B, Šumava Zadov

Úterý

Provozní porada

Provozní porada - pedagogové od 14:00 hodin.

Školní výlet II. A, II. B

Školní výlet II. A, II. B - Hodice

Školní výlet V. A, V. B

Školní výlet V. A, V. B - Pelhřimov

Školní výlet VIII. A

Školní výlet VIII. A - Praha, 6:36-19:31 hodin

Volejbalový zápas IX. A versus IX. B

Volejbalový zápas IX. A versus IX. B, 8:55-11:40 hodin.

Středa

2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky

2. odpolední hodinka pro budoucí prvňáčky, I. A, I. B; 14:30-15:15 hodin.

Atletické závody 2. stupně

Atletické závody 2. stupně ZŠ Hradecká a ZŠ Masarykova

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik V.B, II. B; 9:00-12:30 hodin.