V pondělí 1. června 2026 oslavil druhý stupeň Den dětí sportem. Přestože počasí nebylo ideální a dopoledne pršelo, žáci si sportovní den užili naplno.
Žáci soutěžili ve čtyřech sportovních disciplínách – fotbalu, ringu, přehazované a volejbalu. Fotbalový zápas probíhal venku na školním hřišti, kde si hráči
museli poradit i s mokrým terénem. Ostatní disciplíny byly z důvodu nepříznivého počasí přesunuty do sportovní haly, která poskytla ideální zázemí pro
všechny soutěžící.
Po celý den panovala příjemná atmosféra plná sportovního nadšení, spolupráce a fair play. Žáci předvedli řadu skvělých výkonů a ukázali, že sport není
jen o vítězství, ale také o radosti z pohybu a společně stráveném čase.
Děkujeme všem žákům za aktivní účast a pedagogům za organizaci celé akce. Věříme, že si všichni sportovní den užili a odnesli si z něj mnoho příjemných zážitků.