Ve čtvrtek 11. prosince se 4. B vydala na návštěvu Městské knihovny v Telči, kde pro ni byl připraven program o poezii.
Žáci byli rozděleni do tří skupin a soutěžili ve třech disciplínách. V jedné z nich se dokonce pokusili vytvořit svoji báseň.
Ačkoli měli předem daný počet šesti slov, která se v básni musela objevit, ubírala se každá báseň úplně jiným směrem.
Velké poděkování patří paním knihovnicím Fajtové a Zamazalové za pestrý program, který dětem připravily.
Moc děkujeme.