V pondělí 18. 5. navštívila 6. A Ranč v Telči. Přivítala nás paní Simková, provedla nás po areálu a seznámila nás s jeho chodem.
Děti měly možnost vidět i pohladit si různé druhy domácích zvířat. Velkým zážitkem pak byla vycházka ke kapli sv. Karla, na které
nás doprovázeli tři poníci. Na závěr měly děti zhodnotit, jak se jim s poníky pracovalo a co se o nich dozvěděli nového.
Z Ranče jsme si odnášeli plno hezkých zážitků a jsme pozváni na další návštěvu.