Třída 5. B vymyslela projekt s názvem – DÁREK PRO PLANETU ZEMI.
Cílem tohoto projektu bylo za týden udělat nějaký dobrý skutek pro naši planetu a napsat svoji činnost na plakát, který byl vyvěšen celý týden u vchodu do šaten.
Většina žáků v daném týdnu uklízela odpadky z přírody, někdo šetřil elektřinu, někdo nakupoval ovoce a zeleninu do recyklovaných sáčků.
Děkujeme všem za zapojení do projektu.