Dne 7. 5. 2026 se v Třešti uskutečnil regionální basketbalový turnaj starších žákyň za účasti čtyř škol: ZŠ Třešť, ZŠ Masarykova Telč, ZŠ Hradecká Telč
a Gymnázia Otokara Březiny Telč.
Turnaj přinesl řadu napínavých zápasů, bojovných výkonů i pěkných basketbalových akcí. Naše hráčky reprezentovaly školu s velkým nasazením a týmovým duchem.
Konečné pořadí:
1. ZŠ Třešť
2. GOB Telč
3. ZŠ Masarykova Telč
4. ZŠ Hradecká Telč
Děkujeme všem hráčkám za vzornou reprezentaci školy, bojovnost a sportovní chování během celého turnaje.