ZŠ Telč, Hradecká 234, př. org. 588 56 Telč, Ředitel školy: PhDr. Libor Sova, Tel.: 567 243 673, Mobil: 773 071 697

Nejzdatnější prvňáček 2021

Ve čtvrtek 9. 9. 2021 proběhla na naší škole sportovní akce “Nejzdatnější prvňáček”. Prvňáčci soutěžili v 5 disciplínách - skok z místa, běh 60 m, hod míčem, překážková dráha a poslední disciplínou byl běh na 400 m.

Výsledková listina:
  1. místo - Vladimír Čech 1.B
  2. místo - Lucie Houdková 1.A
  3. místo - Václav Čermák 1.B

Sportovní den se vydařil, všichni sportovali s radostí a s největším nasazením. Prvňáčkům pomáhali na stanovištích žáci a žákyně z devátých ročníků.

Mgr. Lucie Kretová, tř. uč. I. B

První sběrová akce

Od 20.9.2021 do 22.9.2021 proběhne první sběrová akce v tomto školním roce. Papír a karton se může navážet v tyto dny vždy ráno od 7 do 9 hodin ke kolárně u budovy přístavby (1. – 4. ročník).

Slavnostní přivítání prvňáčků v novém školním roce

Slavnostní přivítání prvňáčků

Ve středu 1. září jsme s velkou radostí přivítali nové prňáčky v Univerzitním centru. Každý z prvňáčků obdržel šerpu, a poté jsme se přesunuli do školy, kde žáčci mohli poprvé zasednout do školních lavic. Záběry z těchto slavnostních okamžiků můžete zhlédnout v naší fotogalerii.

Informace pro rodiče a žáky týkající se nástupu do školy

Pozvánka na slavnostní zahájení školního roku pro prvňáčky

PhDr. Libor Sova, ředitel školy

Dnes je čtvrtek, 23. září 2021 a svátek má Berta.

Plánované akce

Vyučovací hodiny